Opravdu luxusní koupel

Je zima. Nebo je teplo. Nebo není nijak, psychika strádá, vitamíny v dováženém ovoci se ztrácejí v kamiónech, v televizi dávají prd, co tedy rozjasní mysl a osvěží ducha? Koupel, přátelé, koupel.
Ať už dáváte přednost sprše nebo vaně, po mém japonském návodu na koupel nebudete litovat vynaložených peněz ani energie a poznáte výhody obého. Jde opravdu o zvyk Japonců, který praktikují doma.
Shodneme se na tom, že tělo se potí zima nezima, všude prach a bacily. Když se tedy jdete rovnou okoupat, je to o tom, že si lehnete, špínu odmočíte do vany a pak se v tom ještě rochníte a pak se namydlíte a jste okoupaní. Ne tak ovšem obyvatelé dálných východních zemí. Nejprve se pěkně osprchují a vodu nechají odtéci. Tedy – osvěžit, namydlit, omydlit, spláchnout. Tím je první krok hotový. Následuje krok dva – napuštění vany, do které se následně ponoří a užívají koupele.
Při dnešních cenách vody je snad už úplně jedno, jestli jednou za čas spotřebujete patnáct nebo padesát litrů vody, však to nepodnikáte den co den. Aby byla koupel ještě příjemnější, doporučuji zakoupit nějakou náplň do koupele. Moje zcela oblíbená stránka je na http://www.lushcz.cz, kde se prodávájí naprosto eňu-niňu věcičky (stále upozorňuji, že pracuji s měkkým software a toto není žádné placené promo), které jsou poměrně čerstvé, poměrně netradiční a naprosto výborné. A i když se zdají nepoměrně drahé, nenechte se mýlit, každá kvalita něco stojí.
Uznejte sami, jednou za měsíc, v hluboké depresi, co by jste pro sebe neudělali. Tak do toho, vybírejte, nakupujte a koupejte se, je to zdravé.

Reklamy
Published in: on 9 února 2009 at 22:24  Napsat komentář  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2009/02/09/opravdu-luxusni-koupel/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: