Šatničky a převlíkárničky

Promiňte mi ty zdrobněliny hned na začátku, ale jinak se těm cimřičkám dle mého nedá říkat. Nebo snad máte jiné pojmenování pro šatny a převlékárny, které jsou u posiloven, fitek a na bazéně. Vždycky mi to přijde, jako že veškerý prostor je věnován místu na cvičení a pak zbyde nějaký kumbál, ten vymalují a položí tam lino a narvou tam dvakrát tolik skříněk, něž je logicky možné, aby se tam převléklo lidí. Nevím, jak je to v pánské části, ale dámská znatelně tímto handikepem trpí.
Mou osobní prohrou jsou boty, které se mi prakticky nikdy do skříňky nevejdou anebo zimní bunda, která se mi tam vejde, ale pak už nic jiného. Pěkné také je, když jsou dvě skříňky nad sebou a osoba u výdeje klíčků vydá tak dvě tři vedle sebe a pak se tam pět ženských, promiňte, ah, jistě, s dovolením strká jako někdo v metru, jen aby si do té poloviční skříňčičky dala aspoň boty.
Dosti se mi také líbí, že sprchy jsou umístěny někde vzadu a tuto vzdálenost jste nuceni urazit po stejném linu, po kterém jste v ponožkách přišli. Velmi vtipné. Zásadní a první důvod, proč sprchy odmítám. Jsem prase a tak to radši vydržím, než abych se v takovémto společenském zařízení šla osprchovat. Bez ohledu na to, jestli jsem na cvičení ráno nebo večer. Taky se dosti stydím pobíhat tam nahá a zároveň být prohlížena dalšími deseti ženskými. Prostě na to já nemám, je tam blbé světlo a stejně – sprchování může vždycky počkat.
Nevím, zda někdo zažil inteligentní šatnu, kde se člověk převleče aniž by někomu dalšímu omezoval jeho prostor, možná, že je to jen sci-fi, přece jen se v šatně JEN převlékáme, ale dala bych nevím co za to, aby to aspoň někdy bylo za normálních podmínek…

Reklamy
Published in: on 3 března 2009 at 22:43  2 komentáře  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2009/03/03/satnicky-a-prevlikarnicky/trackback/

RSS feed for comments on this post.

komentáře 2Napsat komentář

  1. Tak přála bych každému zažít lázně v BN, to je teprve síla. Malé skříňky to je mucha proti tomu, co následuje v dalších místnostech. Zákazy a příkazy typu sprchujte se zásadně bez plavek, po použití WC se osprchujte (bez plavek samozřejmě). Dámy chodí do šatny po schodech nahoru a po převlečení do bazénu dolů. V případě nutnosti na WC nejprve nahoru a zpátky zase dolů.Striktní zákaz používání bermud nebo podobných delších plavek (zdůvodnění už si nepamatuji, ale bylo stejně nesmyslné jako zákaz sám možná ještě víc)

    • Nekdy si myslim, ze podobne prostory nejsou vubec delane pro lidi, ale pro vymyslece zakazu. Velmi se mi libi napis Nenechavejte cenne veci ve skrinkach anebo napis Satny jsou monitorovany bezpecnostnimi kamerami.


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: