Jde to dobře

Netuším, jaké dementi vydá Kancelář na tento článek, ale jde o to, že to manželovo hubnutí jde dobře. Deset kilo za tři měsíce je přiměřený úbytek, co se týká centimetrů, tak taky deset, takže některé kalhoty se staly nenositelné a bude potřeba udělat zátah na obchody a zde pořídit něco nositelnějšího. Také při objímání nemám pocit, že držím soudek, ale již poměrně normální tělo (obvykle vtipně dodávám – a tak k sobě máme stále blíž a blíž). Netuším, co na to řekně ten doktor, který omezený stravní režim nakázal, ale pro něj člověk nehubne, tak je to celkem jedno.

Jsem hrdá na sebe, že téměř s bičem v ruce jsou výsledky viditelné, stejně jako na svého muže, že se konečně dokopal a šel do té posilovny a tam jezdí na tom kole jako blázen. A aspoň má i někdo jiný historky z posilovny, než já. (Poslední moje dobrá a krátká byla, že jsem otevřela dveře do šatny fitka a první, co jsem uviděla byly asi tak pětky prsa, který se šly osprchovat. To se snad ani nedá nazvat vzrušujícím zážitkem…). Tak držte palce, ať může být i můj muž docent, i když je jen inženýr 🙂 .

Reklamy
Published in: on 10 března 2009 at 22:45  2 komentáře  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2009/03/10/jde-to-dobre/trackback/

RSS feed for comments on this post.

komentáře 2Napsat komentář

  1. Tak to Peťulko gratuluji Tobě i Tvému muži. Nabírá se lehce a hubne velmi, velmi těžce.

    • Vše má své i proti, až popíšu úskalí nákupu nového oblečení a vaření chutnějším způsobem, bude jasné, že si na sebe pletu bič z materiálu k tomu velmi nehodného :- ).
      Každopádně díky.


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: