Vévodkyně

Je to naprosto úžasný a fascinující film s dokonalou výpravou, výborným obsazením a velmi hlubokým příběhem. Samozřejmě v tom případě, pokud jste vyznavači historických filmů, Anglie, klasicismu, netrváte na historických reálií a na tom, aby hlavní roli hrála pokaždé jiná herečka. Také je dobré vybrat si vhodný doprovod, nejlépe někoho, kdo je stejný vyznavač jako vy sami. Protože pokud splníte vsechna výše uvedená kritéria, dostane se vám nezapomenutelné podívané.
Příběh ženy, která je na oko šťastně provdána (řekla bych spíše prodána) do bohatého šlechtického rodu a sídla zřejmě pro jedinou věc – aby měla chlapce. Děti sice porodí, ale holčičky krásné jako ona sama. Nakonec přijde i dědic, ale za jakou cenu…, no, budete rádi, že žijete v této době, i když vše je relativní.
Velmi se mi líbilo, že v kině bylo asi tak devadesát procent žen a při celém promítání bylo hrobové ticho, protože všechny jsme byly natolik vtaženy do děje, že jsme ani nedutaly. Prostě parádní kino, výborně si to užijete – všechny ty šaty, zámecké pokoje, anglické parky a hrabství a ty dokonalé účesy, paruky a plesy při svíčkách (pozor na vlasy, jsou hořlavé). Tak pokud se rozhodnete na to jít, přeji pěknou zábavu.

Reklamy
Published in: on 13 března 2009 at 09:26  Napsat komentář  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2009/03/13/vevodkyne/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: