Přežil to

Uffff, uf, uf, uf, tak pan Obama tu návštěvu u nás přežil. Jsem moc ráda, protože už stačí, že nám padla vláda, když jsme předsedové Unie a ještě kdyby nám tu zastřelili nejmocnějšího muže světa, to by byl fakt průser světového formátu.

Vždycky si říkám, že děkuji za práci, kterou mám – přece jen zboži je zboží. To když vám někdo ukradne, pokazí nebo zničí, tak je to poměrně dobrý, za chvilku se vyrobí nové, ale kdyby někdo poškodil Obamu, tak než se vyrobí, tak to bude trvat tedy pěkně dlouho. Měla bych nervy v kyblu, být šéfkou ochranky v ČR a modlit se, aby se nic vážného nestalo. Jsem fakt ráda, že v tomto směru máme profíky, kteří ví, co a jak.

Jestli chcete namítnout, že naši dělali zbytečné vlny, když lidem tvrdili, že si s sebou můžou vzít prakticky jen kapesník, tak já osobně bych tam ty lidi zakázala úplně a bylo by po ptákách, i když by to asi nebylo tak spontání a americké, jak by dle marketingu prezidenta bylo třeba.

Ale zase na druhou stranu – když se díváte na někoho, kdo může být potenciálním terčem útoku v přímém přenosu a říkat si, odkud ta kulka asi vystřelí, to má v sobě jistou poetiku a napětí. Rozhodně to dává pěti minutám, než se dostane z letadla do auta dosti napínavý ráz a přivádí to diváka téměř k myšlence, že se dívá na dost dobře natočený film.

I tak jsem ráda, že ho nezastřelili, přeji Turecku a dalším zemím, aby to dopadlo podobně dobře a doufám, že se nenajde nějaký šílenec v USA, který by se ve svém bílém přesvědčení tohoto činu dopustil.

Reklamy
Published in: on 6 dubna 2009 at 07:38  Napsat komentář  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2009/04/06/prezil-to/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: