…vypadáš fakt dobře…

„Ty Brďo, ty vypadáš dobře.“ „Moc ti to sluší, jsi uplný proutek.“ „ Hezký, kolik kilo šlo dolů?“
Tato a podobná vyjádření údivu a obdivu zároveň teď slýchám skoro týden co týden. Věty, které potěší každou ženu a jak všechny dobře víme – věty, které si mezi sebou ženy běžně říkají, bez ohledu na to, zda jsou či nejsou pravdivé…

Jenže tyhle věty nejsou určeny mně, ale mému muži neb zhubnul patnáct kilo a to je vidět, chca nechca. Patnáct kilo to znamená, že na vás většina oblečení visí, v tváři máte nový (téměř) uličnický výraz a vaše matka si o vás myslí, že je vám zase osmnáct. Moje kamarádky, které ho znaly před patnácti kily žasnou. Rodiče na obou stranách nevycházejí z údivu. Spolupracovníci se nestačí divit a kolezi z manželové práce se domnívají, že mají halucinace, neboť se jim jeden z kolegů ztrácí před očima… To je realita těchto dnů, kterou už nelze déle maskovat.

I když musím pořád poslouchat, jak děsné to bylo ve fitku – naprosto chápu, já bych se tam jen tak nedokopala a jídelníček je i přes mou veškerou snahu lehce monotóní, výsledky jsou zde.

Cíl je tím pádem také více v dohlednu – býti docentem. Kdo má váhu do centu, ten se může jít odměnit. Předpokládám, že Kancelář vydá tiskovou zprávu skrzevá odměny a tak nebudu prozrazovat nic dopředu…, tak držte palce, ať ta odměna klapne :-).

Reklamy
Published in: on 21 dubna 2009 at 21:36  Napsat komentář  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2009/04/21/vypadas-fakt-dobre/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: