Není prostor

Máte pocit, že tu nejsou žádné nové články? To ho máte správný. Jak by taky byly, když dostat se doma k počítači, to je umění, které zatím neovládám. Doma se totiž právě odehrává nějaká úžasná počítačová hra, ani nevím, jak se jmenuje, kterou muž mastí-paří od té doby, co přijde domu až do té doby, než ho zaženu do poslete, s malou přestavkou na večeři a kousek televizních novin… No úžasné. Prý už se blíží ke konci…
Až skončí, tak to poznáte, objeví se zase články. Třeba – jak jsme byli u dědy, jaký jsem objevila nový obchod a jak se vaří babiččina houbová omáčka. Ale to až příště. Do té doby držte muži palce, ať vyhraje :-).

Kancelář pro uvádění románových příběhů na pravou míru pro úplnost dodává: Jedná se samozřejmě o poměrně zdařilou hru Assassin’s Creed, ve které se jakožto člen tajné sekty hašašínů plížíte ulicemi a lezete po střechách historického Damašku, Acre či Jeruzaléma a eliminujete přesně vybrané cíle. Přestože se nejedná o žádnou velkou herní novinku, náš redakční tým hře docela propadl a oceňuje i zdařilý český dabing. Nicméně již teď se v Kanceláři obáváme, že autorka webu bude velmi nemile překvapena, neboť její manžel se chystá na hraní dalších akčních her. Pokud naše zdroje nelžou, měla by to být akční zábava Prototype.

Reklamy
Published in: on 23 července 2009 at 12:41  2 komentáře  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2009/07/23/neni-prostor/trackback/

RSS feed for comments on this post.

komentáře 2Napsat komentář

  1. doporučuji za 300 korun switch, a za blíže neurčenou hodnotu noutbuk jako druhý počítač (pokud už ovšem dávno nemáte dva firemní 🙂 )
    za dekadentních okolností můžete pařit spolu . . . .

    • :- ) napad je to krasny, ale nac se pak budu vymlouvat?


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: