Za psaním

Normálně se chodí za školu, já jsem v neděli byla za psaním. Místa abych večer datlovala článek, dívala jsem se na film, který bral dech – Piráti na vlnách se to jmenuje v češtině. Více podrobností bezesporu připojí všudepřítomná Kancelář pro uvádění románových příběhů na pravou míru.
Za sebe říkám – výborné, skvělé, boží. Pokud jste neměli odvahu jít na to do kina, rozhodně si to někdě sežeňte (a nedělejte, že nevíte kde) a podívejte se na to. Starý pecky, výborné kostýmy, boží loď a příjemně naivní příběh. Co více si v počasí typu – hnusně-hnusně-hnusně přát.
Kancelář pro jistotu dodává: Kdo si potrpí na origoš názvy filmů – The Boat That Rocked (2009), řežírováno Richardem Curtisem. Tohoto maníka jistě budete znát jako režiséra podobně laděného snímku Láska nebeská (Love Actually). Taktéž spáchal scémářeke Čtyřem svatbám a jednomu pohřbu a Nothing hill.
V každém případě od filmu nečekejte přesnou rekonstrukci toho, co se v šedesátých letech opravdu stalo na mořských vlnách a v anglickém radiovém éteru. Nejlépe když vypnete mozek a necháte se bavit (podle našeho názoru) skvělou muzikou a hereckými kreacemi.

Reklamy
Published in: on 3 listopadu 2009 at 21:18  Napsat komentář  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2009/11/03/za-psanim/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: