Drby

Za účelem lehkého odpočinku od ráje (Českého), a na četná přání přináším několik postřehů z oblasti běžného života.

Můj bratr se přestěhoval po ročním snažení do nového domku se svou ženou, synem a psem. U babičky, kde dosud bydleli, zanechali samotnou babičku a zlou krev, že se stěhují a ji tam nechávají samotnou. Obývali totiž dva pul jedna maličká kuchyň a bábi bydlela nahoře v luxusním čtyři plus jedna. Ve fází Už je jasné, že se budeme stěhovat babička začala povolovat a říkat, že jim přece vždycky nabízela, že se mohou nastěhovat nahoru. Jen si brácha se ženou nemohou vzpomenout, KDY jim to nabízela.

Můj otec pořád pije a je tak tlustý, že to začíná být problém.

V práci mě posadili do úplně nejmenší kanceláře s kolegyní, se kterou si nemáme co říci. Někdy to jde tak daleko, že mi ráno kolegyně neřekne ani Dobré ráno. Je to radost sdílet s ní kamrlík osm hodin denně. Na recepci přijali její kámošku a obě mají pracovní móresy doby hlubokého socialismu a to jim je teprve dvacet pět. Boží.

Doma s mužem se zatím na žádné děti nechystáme, i když plánujeme (a trénujeme). Naši rodiče už nějaké citové vydírání vzdali a jsou rádi, že jednou za čas vůbec přijedeme domů.

V minulé práci je zřejmě krach tak hluboký, že vymáhání pohledávek zabere přinejmenším další rok, takže už žádné peníze zřejmě neuvidím a to, co jsem dostala od Úřadu práce sice na letenku na Bali stačí, ale na návrat nikoliv (i když – je nutné se z Bali vracet?).

V předminulé práci udělali moji kamarádku šéfovou. Kdybych tam byla, pořád bych makala jako pološílená, tentokráte už pod pátým vedoucím a to by mě fakt štvalo, takže jsem ráda, že už tam nejsem a jsem ráda, že je kámoška vedoucí, bo nemusí dělat pořád tu samou práci, teď už ji bude jen rozdělovat a pak panovat.

Moje úplně jiná kamarádka z předminulé práci chodí s naprosto Božským chlapem, dokonce se líbil i mému muži a přitom zvažuje (ta kamarádka), zda by jela na pracovní stáž do zahraničí. Řekla jsem jí, že je blbá, ať nikam nejezdí, takový Božský je jen jeden a nechat si ho vyfouknout takhle před nosem by byl hřích.

Reklamy
Published in: on 28 června 2010 at 10:28  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2010/06/28/drby/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentNapsat komentář

  1. 🙂


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: