Svatby

Sice to ze začátku vypadalo, že už na žádnou svatbu nepůjdeme, ale nakonec všechno bylo jinak.
Když nám náš kamarád Jacek oznámil, že se mýrnixtýrnix oženil na radnici v přítomnosti dvou svědků, řekli jsme OK, jdi do toho, a přejeme pěkné spolužití. On se však rozhodl, že to tak nenechá, přestěhoval se z Innstruku do Milton Keynes (UK) a pozvál nás na oslavy svatby. Do Polska. Super. Kousek do Varšavy. Super. Jak tam pojedeme? Václavovým autem (nikoliv Superb). A tak jsme řekli jasná věc a první víkend v červenci byl zarezervován.

Jenže pak svatbu oznámila i bývalá kolegyně z Továrny na Krásu a stálá kamarádka Jitka. Oznámení je věc jedna, pozvání věc druhá. Aby nebylo málo komplikací, stále ještě živý děda z mužové strany měl tou dobou slavit své osmdesátá páté narozeniny… Ještě nikdy v životě jsem se nemusela zeptat: Jsme pozvaní na svatbu ano/ne, bo kdyby jo, tak by se nám to křižovalo s těmi narozeninami a děda na tom tedy není dvakrát zdravotně nejlépe, a být to jeho poslední narozeniny, špatně a nerada bych si to vyčítala.

NAKONEC narozeniny jsou v červenci a po poradě u kamarádky doma, kdy se ukázalo, že její přítel počítá s účastí kamarádů a přátel, jsme byli pozváni i my. Uff. Ale takové faux-pas jednou za život, fakt že jo… To, že se to se svatbou kamaráda minulo týden je snad už jen zásah samotné Prozřetelnosti….

Dneska je prvního července, takže první svatba jest úspěšně za námi. Byla příjemná, milá, kamarádky otec má dva bratry, kteří na svatbě dělali super boží zábavu a nevěsta byla krásná jako obrázek.

Druhá svatba je na spadnutí. Spíše než svatba to tedy bude oslava, že ano, ale kdesi za Varšavou. Byl nám přidělen (dle jeho vlastních slov) CENZUROVÁNO– kamarád „ženicha“, zapůjčili jsme navigaci a teď všichni prosím držte laskavě palce, ať to dáme, bo v Polsku jeden nikdy neví…

Reklamy
Published in: on 1 července 2010 at 14:41  2 komentáře  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2010/07/01/svatby/trackback/

RSS feed for comments on this post.

komentáře 2Napsat komentář

  1. proklate, on ma internet, on si to jeste precte a uz nebude kamarad! 😎

    • opraveno,cenzurováno


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: