Opera II.

Nejdříve česky pro Čechy:
Dámy a pánové, ráda bych řekla následující: Přehazovačka (na hlavě, z vlasů) už dávno není in. A myslím, že nikdy nebyla. V době, kdy jsou holohlaví prakticky už třicátníci se není zač stydět, vlasy si pánové vklidu nechte ostříhat, zastřihněte si všechny chlupy, co vám kde rostou a trčí a prakticky jste na shlédnutí opery připravení. Je totiž třeba myslet na ty, co sedí za vámi, kteří se na ten váš současný debilní porost musejí dívat celé dvě části představení a chlupy rostoucí odněkud jinud než od hlavy jsou prostě nechutné. Svetry a rybářské vestičky, stejně jako pletené vesty nechte prostě doma. To se fakt do divadla nehodí. Jinak nemám PROTENTORKÁT žádné námitky.

For foreigners:
WTF??? You do not have your own Ladislav Spaček or what? You bastards! What do you think about yourself? That you pay by fucking EUR or pounds or dolars and you are master of the World or what? If there is written that performance started at 19:00 it means that you MUST be there BEFORE starting. We are time to time a Balkan country, but we are starting at time. All the time. If you are not gracious and you can not come on time, don´t go. Your late comming just distrub the other people and is really annoying. THEN – why u use your iphones our your whatever i-machines to take a pictueres? Firstly – it is forbidden, secondly – you will have nothing from this. What you will do with these photos? On FB? On Twitter or to send your friends sitting in another theatre? Show your mam or what? Believe me it is really annoying to sitting in front of you and see how carefully you light the scene, you take a picture and how you watching on it. Are you crazy or what? You are on ballet, in opera, you have keep your memories inside not take it in camera at home. Then – why you never ever respect what is written on your tickets? The row and the seat? If you do not know where to sit, ask stuff all around and – stop to make a mess. The last one – would you ever in your home-town go to theatre in jeans? NO. I really do not think so, so – why are you dressing in jeans, t-shirst, some horrible trendy scarf? If you are really so rich why don´t you buy something suitable to theathre, he? Really – your behaviour is totaly upset and you looks like elephant in porcelair. Even you are first time in Opera, watch what people doing and – please be quite as opposite is really terribe. So – for future – be carefull.
and I really do not mind about errors written above, your Czech sucks all the time, so who cares…

Reklamy
Published in: on 31 ledna 2012 at 14:02  2 komentáře  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2012/01/31/opera-ii/trackback/

RSS feed for comments on this post.

komentáře 2Napsat komentář

  1. Boha jeho kterej klaun psal tu anglickou verzi? I bejt sprostej se musi umet, notabene v cizim jazyce, takhle je to jen smesny.

  2. Bavil jsem se o tom několikrát s angličany-kolegy, kteří přišli na koncert do Rudolfina v džínách a já v trojdílném kvádru. U nich je divadlo na plusminus stejné úrovni jako kino, takže do divadla ve stejných hadrech jako do kina. Jiný kraj, jiný mrav.

    Oni zase nechápou, jak mohou naše děti chodit v školi v džínách a tričku. Tam mají bílou košili, vázanku, látkové kalhoty a svetřík. Prostě stejnokroj. My jsme pro ně nemožní barbaři.

    Ano, v Anglii se chodí do divadla hůře oblečeně než do práce (pokud máte dress code) či do školi. U nás je to naopak.

    Nejsem s to posoudit, kdo z nás je menší barbar.


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: