Stěhujeme se s.r.o.

Možná takto, nebo nějak dost podobně by se mohla jmenovat kancelář, kterou bychom si s mužem založili, kdybychom se rozhodli, že si nějakou založíme. Pro jistotu jsme nepočítali, kolikrát jsme se stěhovali nebo někoho stěhovali, ale bylo toho dost. Čau, Báro.

Asi bychom se založili jako mozkový trust, a na práci bychom si najímali blbé a silné, neb těch je při stěhování třeba nejvíce. Pro nošení krabic moc vysoké IQ nepotřebujete, a když se dobře zmanaguje, tak to může i funngovat. Kromě blbých a silných je také třeba hodně krabic. Vřele poručujeme krabice od babánů, jejich odolnost a pevnost je nekonečná, stejně jako množství, které si můžete sehnat. Mají po stranách úchyty a dobře se nosí. Také se dosti hodí plastové tašky od Vietnamců, takové ty proužkované, tam se toho oblečení a měkkých věcí vleze objemový metrák, a také se poměrně dobře nosí. Luxusnější variantou jsou pak plastové tašky z Ikea, také dobré řešení.

Při stěhování je třeba jíst, proto vždy vřele doporučujeme uvařit kotel guláše předem, nebo nějaké jiné vhodné kompaktní jídlo, co se ohřeje a co se dá, přinejhorším, jíst i studené. Čím víc chleba, tím víc radosti. Pivo také není k zahození, berte plechovky, nebudete přece hned první týden v novém bydlení chodit do obchodu a vracet flašky, ne?

Co je opravdu ale velmi výhodné, je odstranit děti, psy a květiny. Dočasně, samozřejmě. Dejte je ke kamarádům, babičkám, do dětstkého koutku nebo kamkoliv jinam, aby nezavazely, nespadly na ně krabice nebo abyste je, nedej bože někde nezapomněli.

A protože nikdo není super master svalovec, úplně nejlepší je pozvat si co nejvíce kamarádů. Jednak proto, že to jsou kamarádi a udělali by pro vás prakticky cokoliv, jednak proto, že to vyjde relativně levněji (srovnej cenu guláše v restauraci a při domácí přípravě). Navíc kamarády můžete vytěžovat od rána do večera, a oni vás za tu posilovnu zdarma budou prostě milovat, tedy hlavně druhý den.

Přesto, že je pravda, že vyhořet je lepší než se přestěhovat, při stěhování dojde zároveň i k jakémusi třídění věcí, s čím se ještě budete tahat a s čím už fakt NE, zocelí se charaktery a nový domov pak aspoň na dva tři roky budete udržovat v jakéms takovéms „čistém“ duchu ve smyslu – co kdybychom se zase stěhovali – žádné zbytečné zásoby. Váš byt bude harmoničtější než fengšuej.

Tak tedy neváhejte, volejte, pište a my přijedeme, a pomůžeme vám ten hořký úděl nést společně, že Milane.

Naše Vaše Kanceláš si dovoluje přidat několik ilustračních fotografií z nejpovedenějších stěhovacích akcí s krycími názvy: Kulový blesk 666, Pouštní bouře 33.33 a Overlord 1/100:

Reklamy
Published in: on 14 června 2012 at 15:02  3 komentáře  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2012/06/14/stehujeme-se-s-r-o/trackback/

RSS feed for comments on this post.

komentáře 3Napsat komentář

  1. vy se už zase stěhujete, nebo konáte stěhovací dobro svým bližním?

    • snazime si konat dobro a pusobit na kamarada milana (cau milane), aby se nestydel a rekl, az bude potrebovat

  2. Stehujeme se s.r.o. muze nase rodina vrele doporucit! Jsou spolehlivi, peclivi a rychli. Odborne zabali i poradi. Pomohli nam se stehovanim nekolikrat a vzdy jsme byli nanejvys spokojeni. Bara :o)


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: