Byli jsme v divadle…

… a bylo to strašné. Seděli jsme tam a nevěřili vlastním očím. Hra, v jádru možná dobrý kus (pro široké masy) byla úplně o ničem. Nemělo to děj, herci hráli jako na klíček natažení a půlka publika se bavila, až se za břicha popadala. Hlavně ta paní za mnou. O přestávce jsme přemýšleli, zda odejdeme nebo ne. Cena lístku nebyla také zrovna dvakrát lidová – 350 na hlavu, tak jsme zůstali. Ještě, že jsem odolala a nekoupila program…

Čím to bylo? No, od „politické satiry“ čekám něco tak břitkého jako Jiště, pane ministře, hra Čaj u pana senátora to ovšem vzal více za široka, pro ty lidové masy (to jste se nasmály). Vůbec nás to nebralo. Gagy, pokud nějaké byly, byly předvídatelné, nudné, a smály se jen malé děti (ty tam byly také). Navíc představení začínalo v osm místo v sedm. Opruz na entou. Na konci jsem pro jistotu ani netleskala a celkově mi přišel potlesk vlahý. Dvakrát děkovačka a nazdar. Děs.

Kultuura je kultura, o tom žádná, co nás nezabije, to nás posílí, ale toho bylo fakt na pytel. Snad nejhorší mi přišlo, že se všichni smějí jako blázen něčemu, co mi vtipné nepřišlo ani trochu. Takový návrat na střední školu – Bože, jak já jsem tam trpěla… No nic. Stavovské divadlo nuda, nuda, nepohodlné sedačky, drahý program, drahý bufet a málo záchodků. Takže se obávám, že divadlo se odebere na black-list k ABC.

Reklamy
Published in: on 27 listopadu 2012 at 11:45  3 komentáře  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2012/11/27/byli-jsme-v-divadle/trackback/

RSS feed for comments on this post.

komentáře 3Napsat komentář

  1. Zkuste Dejvické …

    • A CO LISTKY? o FRONTACH NA NE KOLUJI JESTE VETSI ZVESTI NEZ O FRONTACH NA dIVADLO jARY cIMMERMANA…

      • Zvěsti nelžou a zážitek je tím intenzivnější. 🙂 Někdy ale stačí trpělivě vyčkat před začátkem představení … Hned naproti je sympatická kavárna.


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: