P3 3/3

Přesto, že jsem (zejména sama sobě) přísahala, že už k Apolináři rodit nepůjdu, dle klasického Nikdy neříkej nikdy jsem tam nakonec skončila. Byla jsem tam už registrovaná a tak to pro mě v běhu události (v běhu s Františkem) bylo to nejjednodušší. Znala jsem procedury, čekání, lidi, funkce a činnosti, tak jsem si řekla, že to prostě nějak přežiju.

Takže když mě po jednodenním pobytu na JIPce vezla sestra na pokoj, zažila jsem dežavy jako když vyšije. Chodba P3, pokoj číslo 3 a postel číslo 3, což bylo úplně stejné místo, které jsem vyfasovala minule. Jediný rozdíl byl v tom, že tentokrát mě přijímala MILÁ sestra… Dokonce i složení pokoje bylo stejné. Fakt. Na posteli č.1 štíhlá sympatická paní s holčičkou. Na posteli č.2 tlustá paní, zdravotní sestra s holčičkou. Navlas stejné složení jako před dvěma lety, přísáhámBůh.

Jediný rozdíl byl v tom, že tentokrát nebyla karanténa a tak těch šest dnů uteklo mnohom (MNOHEM) příjemněji. Kamarádky mi přinesly výborné chutné jídlo, muž můj milený mě chodil LEGÁLNĚ navštěvovat každý den a přivedl i Františka a svoji máti, která zatím u nás doma hospodařila místo mne…

Přiznávám, že pátý den mi už bylo smutno jako kráva, líp to říci nedokážu, ale musela jsem si odpočinout a nabrat síly na nadcházející dny, co nejvíc nechat zahojit jizvu a co nejvíc se rozkojit (což se tentokrát povedlo skvěle).

Tímto děkuji sestrám, které ještě měly sílu mluvit s miminky normálně, s námi matkami mít trpělivost a dietní sestře bych ráda vzkázala – lepší než minule, ale měla byste si to zkusit jíst po porodu, moc velké porno to tedy nebylo…

Reklamy
Published in: on 25 ledna 2015 at 19:44  Napsat komentář  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2015/01/25/p3-33/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: