Prsa

Nemůžu si pomoct, ale po deseti dnesch u moře (časem napíšu více) (bylo to BOŽÍ) se mi zdá, že ženy, které mají více jak čtyřicet let nebo čtyřicet kilo by se neměly ukazovat nohaře bez. Obávám se, že to není pěkný pohled. Pokaždé, když se tam někdy takový objevil, stala se mi stejná věc – podívala jsem se na obličej, jdu níž a leknu se, co se to stalo, a ejhle, to jsou visící prsa. BOŽE! Děs. Plná prsa jsem měla akorát tak já, protože kojím, ale já jsem nehodlala ukazovat nikomu jinému než Jiřinkovi, jakkoliv proti „nuda“ nic nemám, ale to, co se mi nabízelo každý den, bylo otřesné. Kromě toho, že celý národ potřebuje zhubnout asi tak dvacet kilo každý, kromě toho, že polovina ženských měla špatnou velikost podprsenky a o jejich slušivosti by se daly napsat dva články, jsem musela každý den popatřit na visící, ležící, obrovská anebo prostě blbá prsa. A fakt, fakt jsem nebyla na nuda pláži. A nejhorší byly ženské, co podlehly tomu, že ostatní se přece taky opalují nahoře bez a po čtyřech dnech na pláži, když už měly opálené vše kolem plavek, si ten vršek sundaly a ta prsa svítila do okolí jako dva výstražné body, ovšem ve smyslu DÍVEJ SE JINAM. Brrr!

Pokud se na dovolenou chystáte a něco takového plánujete, buďte soudné, nejste na pláži samy!

Reklamy
Published in: on 16 srpna 2015 at 19:25  7 komentářů  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2015/08/16/prsa/trackback/

RSS feed for comments on this post.

komentářů 7Napsat komentář

 1. božínku! kolik že je vám roků? 13? 14? 🙂

  • 38, hec : )

 2. upřímně – proti gravitaci těžko bojovat – anebo plánujete sama plastiku?

  • ja neříkám, že proti tomu LZE bojovat, ja říkám – mějmě soudnost

   • fakt vám přirozená krása většinově vyhlížející ženy připadá nesoudná a dokonce brrrr? takže VĚTŠINA žen má blbé prsa a měly by se za ně stydět? nebyl on odvěkou definicí normálnosti stav, který je nejobvyklejší?

    normální tvar ženských prsou jsou uši kokršpaněla – ne to co vidíte v katalogu quelle, nebo pornočaspopisech pro pedofily. sorry pokud vám to ještě nikdo neřekl … poznáte časem.

    žena nad 15 roků a pod 40 kilo je vážně nemocná. nemá žádné ženské znaky. ani žádná prsa. čeho to má být etalon, když tak skoro nikdo nevypadá? soudnosti? bůh má smysl pro humor, když nás obdařil takovou pestrostí názorů 🙂

   • Píšete, že proti „nuda“ nic nemáte – ale chcete se dívat jen na Vám příjemné proporce? Kamarádka říká:“buďte soudné“ ženám, které si chtějí pořídit dítě po 34. roce věku. Připomněla jste mi ji.

 3. Peti, musím Tě podpořit. Když jsme byli na Krétě, vysvlékaly se tam hlavně tlusté Němky. Zajímavé, že ty krásné holky tu potřebu neměly. Soudnost především! Platí to i pro tlusté a staré chlapy.


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: