Bulharsko – Díl čtvrtý – DENNÍ REŽIM

Ten, kdo má nějaké děti (v okolí) tuší, že děti mají rády denní režim. Je to něco, na co mohou spolehnout. Vědí, že ráno se jde nakoupit a odpoledne na písek, večer přijde tatinek z práce a pak, že jsou dny, kdy je třeba plavání nebo skákání. Proto je dobré zavést něco takového i na přechodných místech, aby bylo jasné, co bude a nebude.

My jsme to zavedli následovně – ráno vstávačka v cca půl osmé, až se oba Koláčci probudili, snídaně (velká legrace). Pak krátké hraní na hřišti, namazat opalovacím krémem a alou k moři. Oba kluci plávání, pak Jiří spaní v sedačce v polostanu. František hraní v písku a koupání. Asi ve dvanáct odchod na oběd, po obědě spaní do cca půl čtvrté (fakt má ten mořský vzduch něco do sebe : )). Spali jsme všichni, jsme tak zvyklí z domu. Pak hurá zpátky na pláž. Cestou jsme potkávali ty vyčerpané rekreanty, kteří zůstali přes poledne, což dle mého hraničí s hazardérstvím. Na pláži jsme zůstali do cca půl sedmé. Někde si Jiřinek dáchnul ještě tam, někdy až v postýlce v hotelu a my jsme šli všichni na večeři. Po ní jsme vyrazili do „města“ na zmrzlinu a spát se šlo asi v půl desáté, plus mínus.

Tím pádem jsme největší vedra strávili stejně jako místní – prostě doma, užili jsme si relativně prázdné pláže a teplého vzduchu, volna pod slunečníky, měli jsme místo na sednutí v době oběda a večeře v jídelně a bylo to moc prima. Kluci byli vyspaní, Jiří měl dost prosporu být miminkem, František být už velkým, protože spal na velké posteli (a spadl z ní jen jednou) a my jsme měli dost prostoru a času si vydechnout, což není na závadu nikdy, ani na dovolené.

Reklamy
Published in: on 7 září 2015 at 18:56  Napsat komentář  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2015/09/07/bulharsko-dil-ctvrty-denni-rezim/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: