Spánek

Znám pár skvělých a sladkých věcí jako je sex, masáž hlavy u kadeřníka, suchá pedikúra nebo citronová zmrzlina, ale v poslední době na přední místo řadím spánek. Neboť se mi ho jaksi nedostává. Jiří, toho času cca devět měsíců, spí s námi v ložnici a z toho něžnoučkého miminka, co se budí sem tam za noc na kojení, se stal zlobivý řvoucí budík, který se budí pokud možno co dvě hodiny a už ani po tom kojení neusne, ale Mami, pojďme si hrát. Ve tři ráno! Děs.

Jasně, nějaký ten spánek tam je, ale je to jako s přerušovaným sexem – užijete si, ale vyvrcholení neskýtá ten kýžený moment blaha. Tedy i my s mužem uleháme, ale snad jen proto, aby se v jednu hodinu ozval ječák s hlasitostí zkoušky jaderného poplachu, který se následně opakuje celou noc. Když už jakž takž usneme, jsme záhy (za dvě tři hodiny) probuzeni znovu, takže o nějakém hlubokém spánku či odpočinku nemůže být ani řeč.

Ráno sedíme u snídaně zbití jako koně, Jiří je sladké veselé batole sedící ve své židličce a k tomu mu přizvukuje František, který nám jasně dává najevo, že ten chleba s marmeládou si můžeme strčit třeba do skříně, ale on ho jíst nebude, cituji: …jenom maduldu… (překládám – jen Matyldu – takový sladký tvarohový smetanový krém). Ach bože.

Rýsuje se několik řešení, doufám, že nějaké zabere, protože kdybychom se měli ještě třeba měsíc nevyspat, asi bychom ty naše chlapečky museli někomu svěřit do péče a my bychom odjeli někam daleko a tam spali a spali a spali.. Dobrou…

Reklamy
Published in: on 26 října 2015 at 21:44  2 komentáře  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2015/10/26/spanek/trackback/

RSS feed for comments on this post.

komentáře 2Napsat komentář

  1. až jim bude patnáct, a budou potřebovat jen vaší kreditku a klid od vašich rad – bude se vám stejskat po tech časech, kdy vám v noci v posteli ječel do ucha … 🙂

    • ja vim. A manzelova kolegyne z prace rikala, ze jejich synove (cca 15let) si nedavno overovali asi 10ti dotazy, ze opravdu rodice o vikendu nebudou doma. Jakoze opravdu… : )


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: