Na Kačerově chcípl pes

Kačerov je přestupní stanice metra a nástupní stanice pro asi 20 autobusů. Přestupuje tam hafol lidí. Úměrně tomu je to tam škaredé a špinavé, a to tak, že stanice může „hrdě“ soupeřit se Smíchovským nádražím nebo Palmovkou. A rozhodně ta fontánka, co tam uprostřed je, to nevytrhne.

Co bylo na Kačerově dobré, byl stánek s pečivem Kabát. V Kabátovi pečou pečivo každé ráno a za jejich zakroucený rohlík byste dali život, a když ne ten, tak aspoň oněch šest korun, co ten rohlík stojí. Prostě pořádná pekařina a děkujeme. Jenže prvního dubna stánku vypršela smlouva o pronájmu a Praha 4 jim ho neprodloužila (těžko říct proč) a tak je stánek pryč. A s tím komfort toho, že ještě v půl osmé veceř jste jakés takés pečivo koupili. Ale od prvního dubna – víte co.

Jasně, rohlíky, chleba, koláčky, to vždycky někde koupím, o tom žádná, ale v úterý jsme měli na Kačerově chvilku, a tak jsem přemluvila Františka, že si půjdeme koupit ponožky a punčocháče do stánku, který na Kačerově stojí trochu stranou. Ale ejhle – stánek je pryč taky. Sakra! Můj stánek s punčocháčema, ponožkama, kde měl pan prodejce na výběr asi tak milion dvacet druhů, typů, barev a vzorů, protože se jednalo o doprodej za polovinu ceny. Sakra! Musím říci, že to je rána pod pás, protože spotřebuju jedny punčocháče za měsíc a tyhle byly fakt po ruce.

Ach jo.

Vím, že v současné době existují horší problémy, že spousta lidí nemá kde bydlet a co jíst, ale když už mi bylo dáno žít v té lepší polovině, nemohlo by to být se vším všudy?

Reklamy
Published in: on 12 dubna 2016 at 19:07  3 komentáře  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2016/04/12/na-kacerove-chcipl-pes/trackback/

RSS feed for comments on this post.

komentáře 3Napsat komentář

  1. Pekárna Kabát je dle mých zkušeností výborná – máme na Kobylisích a pečivo velmi dobré – sice není rohlík za lidovku 1,20 Kč, ale taky to není žádný rozpékaný gumák alá Kaufland/Albert, takže ráda připlatím. Doufám, že se zastupitelé Prahy 8 nenechají inspirovat kolegy z Prahy 4. P.S. – Nedočkavě vyhlížím článek o úklidu :-).

  2. každá změna je k horšímu …

  3. Kačerov je opravdu hnusná stanice


Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: