Takový malý ranní pokus

Kluci jsou ranní ptáčata. Téměř bez ohledu na to, v kolik jdou spát, jsou v tomto létě asi tak v půl šesté, přinejlepším v šest vzhůru a Mami, už je ráno (láno) (František) popř.Mmmm, (Mami, mlíko) (Jiří). No jo, ale to jsem pořád vstávala já, pořád vzhůru na nohách od božího rána, nekupte to. Navíc Jiří má rok a půl a paní zubařce se nějak nepozdávalo, že kojím, aby Jiří nepřišel o zuby, tak jsem si řekla, že to zkusím a vstávat bude nějakou dobu manžel.

No, utrpení pro všechny tři, co vám budu povídat. Můj muž, kdyby ještě někdy mohl, tak vstává asi tak v jedenáct, a kluci raději snídají se mnou, že ano, co si budeme namlouvat…

Takže ráno asi v šest můj muž vstal a šel vyzvednout Jiřinka z postýlky. Ten, jak to viděl, že jde tatínek a ne maminka, lehl si zpět do postýlky, strčil si prsty do pusy a odmítl vstávat. Tak co už, muž ho tam nechal a šel. Mezitím se vzbudil František, když ten zjistil, že snídaní dělá tatínek, tak odmítl vstát taky, vzal si knížu a Mami, budeme si číst. Ach, chlapci moji…

Asi tak za půl hodiny byl Jiří tatínkem vytažen z postele, šťastně mě objevil v ložnici, jak čtu bráchovi, vlezl za náma a nastala malá vřava. Pak jsme tedy vstali všichni tři, dali si nějakou snídani, tatínek odešel do práce a bylo všechno jako dřív.

Druhý den už to bylo lepší. Tedy až na mého muže, který to ranní vstávání nese fakt špatně. Kluci už tak nějak byli smíření s tím, že to bude zase tatínek… a vstali prakticky napoprvé. No, tak ještě pár dní vydržet a snad už bude jasné, že i tatínek je šikovný, umí snídaně a dá se to s ním poměrně vklidu vydržet.

 

UPDATE: Po třech týdnech je jasné – vstávám já, a hotovo. No, ale byl to pěkný pokus…

Reklamy
Published in: on 24 června 2016 at 12:18  Napsat komentář  

The URI to TrackBack this entry is: https://brouckoviny.wordpress.com/2016/06/24/takovy-maly-ranni-pokus/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: